Zaznacz stronę

Kurs makijażu własnego

A co, gdybyś poznała triki, które ułatwią Ci codzienny makijaż?

 

Poznaj sposób na szybki make-up!

Twój make-up.

 

Przygotowałam dla Ciebie instruktaż makijażu własnego krok po kroku.

Do wyboru masz III wersje:

 

Standard

Online

Premium

 

Wariant 1 / STANDARD

 

Jak to wygląda?

 

Gwarantuję Ci spotkanie 1:1, we wcześniej ustalonym i dogodnie wybranym przez Ciebie terminie. Mogę do Ciebie przyjechać. Możemy spotkać się w moim atelier. Wszystko znajdziesz w formularzu. Jeśli zechcesz, przejrzę Twoją kosmetyczkę, po czym, krok po kroku, nauczę Cię, jak wykonywać make-up. Dobiorę go do Twojej cery, osobowości
i stylu.

 

Co zyskujesz?

Umiejętności i wiedzę dotyczącą makijażu i pielęgnacji Twojej cery. Powiem Ci, jak o nią dbać, jak przygotować pod makijaż. Dowiesz się, w jaki sposób powinnaś nakładać podkład. Nauczę Cię konturować twarz na sucho. Poznasz techniki prawidłowego makijażu oczu. Dobiorę kosmetyki idealne dla Twojej skóry: podkład, cienie do powiek, kredkę lub inny produkt, którym podkreślasz brwi oraz pomadkę (codzienną i wieczorową) i wiele innych.

Ile to kosztuje?

 

150 PLN

 

Wariant 2 / ONLINE

 

Jak to wygląda?

 

Gwarantuję Ci spotkanie 1:1 w formie online. Nawet jeśli jesteś bardzo zajęta: pracą, domem. Nawet jeśli mieszkasz w innym, odległym zakątku Polski – możemy się spotkać! Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad, na podstawie którego ocenię kondycję i stan Twojej skóry. Dobiorę najlepsze kosmetyki. Wyjaśnię i pokażę, w jaki sposób wykonywać make-up stworzony dla Ciebie.

 

Co zyskujesz?

 

W praktyczny sposób zyskasz umiejętności i wiedzę, która ułatwi Ci codzienną pielęgnację. Dowiesz się, jak przygotowywać cerę pod makijaż, jak sprawić by był trwały i dobrze wyglądał. Nauczę Cię prawidłowo nakładać podkład, cienie. Dowiesz się, jak podkreślać oczy, konturować twarz na sucho, ukrywać mankamenty twarzy i wiele innych.

 

Ile to kosztuje?

 

100 PLN

 

Wariant 3 / PREMIUM

 

Jak to wygląda?

 

Opcję STANDARD lub ONLINE możesz wzbogacić o wersję PREMIUM. Zakup wersji rozszerzonej wiąże się z dodatkowym, realizowanym w wybranym przez Ciebie terminie, bonusem.

 

Co zyskujesz?

 

Dodatkową konsultację skupioną całkowicie na Twojej potrzebie. Pogłębioną wiedzę na temat pielęgnacji cery. Dodatkowe wsparcie w sztuce makijażu własnego.

 

Ile to kosztuje?

 

50 PLN

 

Makijaż jest sztuką i umiejętnością, której z przyjemnością Cię nauczę.

Jesteś piękna, pamiętaj o tym!

Zapisz się na newsletter